KATEGORİLER
    Felsefe Dizisi
    Atatürkçü Düşünce
    AB ve Türkiye Dizisi
    Psikoloji ve Din Dizisi
    Sosyoloji-Siyaset-
    İletişim Dizisi
    Edebiyat Dizisi
    Osmanlı Klasikleri
    Gençlik ve Çocuk Dizisi
    Süreli Yayınlar
    SAM YAYINLARI
    TÜRK-YAY
    SİYAH KALEM
    Tarih
 
 HABERLER
Bilge tarihçi Aksun vefat etti

Füsun Akatlı yaşamını yitirdi

Güle Güle Ahmet Abi

20. YILIMIZI KUTLUYORUZ

Terör ve Toplum

Bedir Ashâbı'nın Fazileti (ashab-ı bedir) yayınlandı

22 Temmuz çıktı

 YENİ ÇIKANLAR
  SOSYOLOJİK UNSURLARIN DIŞ POLİTİKAYA ETKİSİ
  ULUSLARARASI SİSTEMİN, SİYASAL KÜLTÜRÜN VE REJİMİN/DEVLET YAPISININ DIŞ POLİTİKAYA ETKİLERİ: İRAN, MISIR, SUUDİ ARABİSTAN, TÜRKİYE
  Gönül Işığı
  RUSYA’DA TÜRK TARİHİ İLE İLGİLİ YAYINLANAN ESERLER KAYNAKÇASI
  Kültürlerarası Felsefeye Giriş
  TÜRKİYE’NİN ÇATIŞMA BÖLGELERİNE YÖNELİK DIŞ POLİTİKASININ ANALİZİ


 MAKALELER
  GÜNDOĞAN YAYINLARI FİYAT LİSTESİ (mart/2018)
  Modern Sosyoloji Kuramları üzerine
  Terör ve Toplum”un yazarı Prof. Dr. Zafer Cirhinlioğlu ile söyleşi;
  Din, Demokrasi ve İlim
  Ordu, felsefe ve Milliyetçilik
  Türk İstanbul 1
  Kızıl - Elma'nın Çürüyüşü


 FIRSAT REYONU
REYONDAKİ FIRSAT ÜRÜNLERİNİ GÖRMEK, İNDİRİM VE TAKSİT SEÇENEKLERİNDEN FAYDALANMAK İÇİN TIKLAYIN.
E-Posta Üyeliği

Adı Soyadı

E-Posta Adresiniz 

Hain
SERKAN DULKADİR; 1983 yılında Kırşehir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Turizm ve Otel işletmeciliği bölümünü bitirdi. “Türkçe Kimlik” dergisini çıkarttı. Sözlü ve sözsüz olmak üzere, gitarla otuza yakın şarkı ve tiyatro oyunu müziği besteledi. “Simetrik Eğriler”, "Kütük", "Çarpık Eksen" gibi kısa metrajlı filmilerin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendi. Belli başlı eserleri; “EŞKAL” (Şiir), “ACIBADEM” (Tiyatro Oyunu), “VAROLUŞ PROJESİ” (Roman), “DÜŞ, KAN VE ALLAH” (Şiir)’dir.


Kıvanç Bey'in Furkan Sevinç'e ne kadar kızgın olduğu adını duyduğu zaman gerilen suratından anlaşılıyordu. "Hayır" dedi kaşlarını çatarak.
"Bu namert vatan haini romanı kendisi yazmış. Biz, evindeki bilgisayardan aldık. Zaten uzun zamandır onun kahpelikleri meydana çıkaracak veriler bulabilmek için ara sıra evine girip araştırma yapıyorduk. Romanı da bu araştırmaların birisinde tesadüfen ele geçirdik. Pişmanlığını hafifletmek adına yazmış olmalı bu yazıları. Biz sadece Ayça'nın kısımlarını ekledik. Çünkü Furkan Sevinç'in sadece vatana değil, onu hayatta en çok seven insana bile ihanet eden kişiliğiyle su yüzüne çıkmasını istiyorduk. Geçmişte, ırkçı grupların memlekete zarar vereceğini düşünerek bu gruplarda yer alanları yakın takipte tutuyorduk. Furkan Sevinç bunlardan birisiydi. O nedenle yakın çevresindekileri de gözetliyorduk. Yani Ayça'nın Almanya'da geçirdiği kötü günlerde, onu takip eden bir arkadaşımız vardı. Onun verdiği bilgiler ışığında romana eklentiler yaptık. Çok başarılı da olamamışız belli ki. Siz bunu fark ettiniz. Tüm bunların yanında yetmiş sekiz kişiyi kaçırıp öldürmek zorunda kaldık. Mezarlar ve şeyh meselesi de bunlara eklenebilir. Tabi ki öldürdüklerimizin hiç birisi masum değildi. Çoban sandığınız o adamlar, geceleri dağa çıkıp askerimize kurşun yağdırıyordu. O bölücüleri de hesaba katarsak bir taşla üç kuş vurmuş olduk aslında. Esasen yetmiş sekiz kişiyi kaçırmayacaktık fakat İran girişi sırasında kontroller arttığında, ilgiyi Hakkari'ye çekmek için sürekli yeni birilerini kaçırmak zorunda kaldık. Bu arada elbette ki ekibimiz sadece üç kişiden oluşmuyor. Hem yurt içinde hem yurt dışında bir çok adamımız var. Türkiye'nin bir ağabey olarak sahip çıkmadığı dış Türklere biz sahip çıktık. Bundan da büyük bir onur duyuyoruz."


 Yazarı : Serkan Durkadiroğlu KİTAP İÇERİK YAZ
ÖRN. SAYFA ADETİ, EBADI, KAÇINCI HAMUR vs.
 Kitap Kodu : SKM_01
 Barkod
 ISBN
 Fiyatı : 15 YTL.
 SİPARİŞ VER
 

GERİ DÖN
Ana Sayfa          Yazarlar          Sipariş ver          İletişim Copyright
Ana Sayfa          Yazarlar          Sipariş ver          İletişim
Copyright © 2006 webofisi.com All rights reserved.